NEW!Forum Amazon | Amazon E-Ticaret Kullanıcıları Platformu Hemen Git
Haberler

Amazon’un 10 deposunda daha koronavirüs tespit edildi

1 Mins read

Çin’in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve dünya genelinde 10 binden fazla insanın ölümüne neden olan koronavirüs salgını nedeniyle, alışverişlerde büyük bir artış yaşanıyor.

Karantina ve ürün kıtlığı korkusuyla marketlere akın eden insanlar, raflarda aradıklarını bulamayınca internet üzerinden siparişler veriyorlar. Bu nedenle Amazon gibi e-ticaret şirketlerine de büyük iş düşüyor.

AMAZON DEPOSUNDA YENİ KORONAVİRÜS VAKALARI

İki hafta önce, Amazon’un ABD’deki Queens deposunda çalışan bir işçide koronavirüs vakası tespit edildiğini sizlerle paylaşmıştık. Ancak Amazon sözcülerinden alınan bilgilere göre, şirketin en az 10 deposunda daha koronavirüs testleri pozitif çıktı.

Amazon, şu anda Kuzey Amerika’da 75’ten fazla depoya ve 125 binden fazla işçiye sahip.

Ancak Amazon için önümüzdeki haftalarda durum daha da kötüye giderse, virüsten etkilenen işçilerin bulunduğu tedarik depoları tamamen kapatılabilir. Bu da şirketin ciddi tedarik sorunları yaşamasına neden olabilir.

_blank
Related posts
Haberler

Lassen: Türkiye e-ticarette en hızlı büyüyen 5 ülkeden biri olacak

Lassen, “Statista verileri, Türkiye’nin 2018-2022 arasında yıllık yüzde 12 bileşik büyüme oranıyla e-ticarette en hızlı büyüyen 5 ülke arasında yer alacağını gösteriyor”…
Haberler

Amazon, Hindistan'da Online Yemek Dağıtım İşine Başladı

Geçtiğimiz aylarda Amazon’un Hindistan’da gıda dağıtım işine başlayacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. Yapılan açıklamalara göre Amazon, Hindistan’ın belirli bölgelerinde gıda dağıtım operasyonlarını başlattı….
Haberler

Piyasalardaki yükselişin sebebi merkez bankaları

ABD ve Avrupa piyasaları korona virüsün etkilerinden yükselerek kurtulmayı hedefliyor. Bununla beraber İspanya’da Salı günü tekrar artan ölüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir